Class

Coming Classes

fredag den 29. maj 2020
Time Class Coach Facility Participants
18.00 - 19.00 Advanced Training Indoor > Court 2, 0 / 10 attend
19.00 - 20.00 Beginner Training Indoor > Court 1, 0 / 10 attend
lørdag den 30. maj 2020
Time Class Coach Facility Participants
11.00 - 12.00 Beginner Training Indoor > Court 1, 0 / 10 attend
18.00 - 19.00 Advanced Training Indoor > Court 2, 0 / 10 attend
19.00 - 20.00 Beginner Training Indoor > Court 1, 0 / 10 attend
søndag den 31. maj 2020
Time Class Coach Facility Participants
11.00 - 12.00 Beginner Training Indoor > Court 1, 0 / 10 attend
11.15 - 12.30 Kalari 0 / 15 attend
18.00 - 19.00 Advanced Training Indoor > Court 2, 0 / 10 attend
19.00 - 20.00 Beginner Training Indoor > Court 1, 0 / 10 attend
mandag den 1. juni 2020
Time Class Coach Facility Participants
10.00 - 11.00 Gateway 0 / 10 attend
18.00 - 19.00 Advanced Training Indoor > Court 2, 0 / 10 attend
19.00 - 20.00 Beginner Training Indoor > Court 1, 0 / 10 attend
tirsdag den 2. juni 2020
Time Class Coach Facility Participants
18.00 - 19.00 Advanced Training Indoor > Court 2, 0 / 10 attend
19.00 - 20.00 Beginner Training Indoor > Court 1, 0 / 10 attend
onsdag den 3. juni 2020
Time Class Coach Facility Participants
18.00 - 19.00 Advanced Training Indoor > Court 2, 0 / 10 attend
19.00 - 20.00 Beginner Training Indoor > Court 1, 0 / 10 attend
torsdag den 4. juni 2020
Time Class Coach Facility Participants
18.00 - 19.00 Advanced Training Indoor > Court 2, 0 / 10 attend
19.00 - 20.00 Beginner Training Indoor > Court 1, 0 / 10 attend
fredag den 5. juni 2020
Time Class Coach Facility Participants
18.00 - 19.00 Advanced Training Indoor > Court 2, 0 / 10 attend
19.00 - 20.00 Beginner Training Indoor > Court 1, 0 / 10 attend
lørdag den 6. juni 2020
Time Class Coach Facility Participants
11.00 - 12.00 Beginner Training Indoor > Court 1, 0 / 10 attend
18.00 - 19.00 Advanced Training Indoor > Court 2, 0 / 10 attend
19.00 - 20.00 Beginner Training Indoor > Court 1, 0 / 10 attend
søndag den 7. juni 2020
Time Class Coach Facility Participants
11.00 - 12.00 Beginner Training Indoor > Court 1, 0 / 10 attend
11.15 - 12.30 Kalari 0 / 15 attend
18.00 - 19.00 Advanced Training Indoor > Court 2, 0 / 10 attend
19.00 - 20.00 Beginner Training Indoor > Court 1, 0 / 10 attend
mandag den 8. juni 2020
Time Class Coach Facility Participants
18.00 - 19.00 Advanced Training Indoor > Court 2, 0 / 10 attend
19.00 - 20.00 Beginner Training Indoor > Court 1, 0 / 10 attend
tirsdag den 9. juni 2020
Time Class Coach Facility Participants
18.00 - 19.00 Advanced Training Indoor > Court 2, 0 / 10 attend
19.00 - 20.00 Beginner Training Indoor > Court 1, 0 / 10 attend
onsdag den 10. juni 2020
Time Class Coach Facility Participants
18.00 - 19.00 Advanced Training Indoor > Court 2, 0 / 10 attend
19.00 - 20.00 Beginner Training Indoor > Court 1, 0 / 10 attend
torsdag den 11. juni 2020
Time Class Coach Facility Participants
18.00 - 19.00 Advanced Training Indoor > Court 2, 0 / 10 attend
19.00 - 20.00 Beginner Training Indoor > Court 1, 0 / 10 attend